/*--------------------------------------------------------------------------------- # # # ---------------------------------------------------------------------------------*/

"" -

Не знаете с чего начать строительную деятельность?

Обратитесь к специалистам

в этой сфере!

Сертификация Перечень необходимых документов для получения квалификационного Сертификата ответственных исполнителей. Перелік документів для отримання Сертифіката відповідальних виконавців. Документы для проведения аттестации ответственных исполнителей.
Перечень необходимых документов для получения квалификационного Сертификата ответственных исполнителей. Перелік документів для отримання Сертифіката відповідальних виконавців. Документы для проведения аттестации ответственных исполнителей.

Документы для проведения аттестации ответственных исполнителей.

Наша компания оказывает помощь в получении Сертификатов, подготовке необходимых документов и в прохождении обучения.

Для детальной консультации, звоните 044 227 27 04

 Пакет документів на участь у підвищенні кваліфікації з метою підготовки до професійної атестації інженера-проектувальника (інженерів-проектувальників).

Для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

1. Заява про проведення професійної атестації

2. Стислий звіт про професійну діяльність та/або творчі досягнення

3. Копія паспорта, (2 примірника) Засвідчується фізичною особою

4. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)

(2 примірника) Засвідчується фізичною особою

5. Копія документів про освіту (дипломи), (2 примірника) Засвідчується фізичною особою

6. Копія трудової книжки, (2 примірника) Засвідчується підприємством

7. Інші документи ( державні нагороди, звання, дипломи містобудівних і архітектурних конкурсів, документи про наукові досягнення, рекомендації двох атестованих виконавців або професійної організації за відповідним напрямом), (1 примірник) Засвідчується фізичною особою.

Для засвідчення належним чином копій документів, які надаються фізичною особою, потрібно зробити напис на кожній сторінці: «Копія вірна» та поставити власний «Підпис».

Копія трудової книжки засвідчується лише кадровою службою (відділом) підприємства!!!

Для юридичних осіб:

1. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємця (Свідоцтво про державну реєстрацію), (1 примірник) Засвідчується юридичною особою.

2. Копія довідки про взяття на облік платника податків (форма № 4-ОПП),(1 примірник) Засвідчується юридичною особо.

3. Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (Свід. ПДВ), (1 примірник) Засвідчується юридичною особою

4. Копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (Статистика) (1 примірник) Засвідчується юридичною особою.

5. Замовлення на участь у підвищенні кваліфікації від юридичної особи (1 примірник).

6. Заява про проведення професійної атестації (1 примірник).

7. Стислий звіт про професійну діяльність та/або творчі досягнення (1 примірник).

8. Копія паспорта (2 примірника) Засвідчується фізичною особою.

9. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) (2 примірника) Засвідчується фізичною особою.

10. Копія документів про освіту (дипломи), (2 примірника) Засвідчується фізичною особою.

11. Копія трудової книжки (2 примірника), Засвідчується підприємством.

12. Інші документи ( державні нагороди, звання, дипломи містобудівних і архітектурних конкурсів, документи про наукові досягнення, рекомендації двох атестованих виконавців або професійної організації за відповідним напрямом) (1 примірник) Засвідчується фізичною особою.

Для засвідчення належним чином копій документів, які надаються фізичною особою, потрібно зробити напис на кожній сторінці: «Копія вірна» та поставити власний «Підпис». Копія трудової книжки засвідчується лише кадровою службою (відділом) підприємства!!!

Для завірення належним чином копій документів, які надаються юридичною особою потрібно поставити печатку, зробити напис на кожній сторінці: «Згідно з оригіналом» та поставити уповноваженої особи «Підпис». Суворо забороняється Замовнику змінювати, видаляти розділи, що не заповнюються у Замовленні!!!

 

Сертификат инженера-проектировщика, Сертификат архитектора, оформления Сертификатов, Получение квалификационных сертификатов ответственных исполнителей под ключ, услуги по получению Сертификатов ответственных исполнителей, отримання оформлення кваліфікаційних сертифікатів відповідальних виконавців під ключ. 

 

 

 

Сейчас на сайте

Сейчас 34 гостей онлайн