/*--------------------------------------------------------------------------------- # # # ---------------------------------------------------------------------------------*/

"" -

Не знаете с чего начать строительную деятельность?

Обратитесь к специалистам

в этой сфере!

Лицензирование
Лицензирование Строительной Деятельности. Ліцензії на будівельну діяльність 2021. Строительные Лицензии В Украине 2021. Оформить Сертификат Ответственного Исполнителя, Сертификат ГИПа, ГАПа, Прораба. Будівельні ліцензії 2021

лицензия на строительствоКонсалтинговая группа «Лицензирование Бизнеса» оказывает консультационные услуги в вопросах градостроительной деятельности и не только.

Сфера нашей деятельности распространяется на:

Более детально о Сертификации ответственных исполнителей, Вы можете узнать тут>

Реформы в области градостроительства провалились

Действие строительных лицензий возобновлено!

 Ліцензіям на будівництво - бути!
Реформа в галузі містобудування провалилася! Дію будівельних ліцензій – відновлено.

16 грудня 2020 р. Кабінету Міністрів України підписав постанову № 1339 “Про відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р.  № 553” (“Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю”).

У зв’язку з цим втратив чинність, п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2020 р. № 219 “Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду”.

 Тобто замість новоутворених Державної інспекції містобудування та Державної сервісної служби містобудування,  буде утворено Державну інспекцію архітектури та містобудування України (ДІАМ) (аналог ДАБІ), яка реалізовуватиме державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду. (детальніше в постанові №1340 від 23 грудня 2020 р. «Деякі питання функціонування органів архітектурно-будівельного контролю та нагляду»).

Державну інспекцію архітектури та містобудування буде розміщено за адресою: бульв. Лесі Українки, 26, у м. Києві.

Серед основних завдань ДІАМ є:

  • ліцензування видів господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками,
  • здійснення контролю за додержанням суб’єктами господарювання ліцензійних умов провадження видів господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.

Діяльність ДІАМ координуватиметься через Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова.

Щодо строковості ліцензій у будівництві: 14.04.2017 ркоу набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 №238 «Про внесення змін до Порядку ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури», якою усунуто розбіжність між Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та Порядком ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 № 1396. Отже всі чинні ліцензії стають тепер безстроковими.

 

лицензии в Украине, в Киеве, Киев, лицензии в Днепропетровске, в Харькове, в Донецке, в Симферополе, в Ивано-Франковске, во Львове, в Запорожье, в Полтаве, в Кривом Рогу, в Кировограде, в Ровно. Получить строительную лицензию в Украине 2018. Аттестация инженеров, архитекторов, получение сертификатов в Украине 2018. Строительная лицензия, Получение строительной лицензии, Строительный бизнес, Получить строительную лицензию, Продлить строительную лицензию. Получение лицензии на строительство. Строительная лицензия под ключ вся Украина, будівельна ліцензія, будівельні ліцензії, ліцензія на будівництво, Квалификационные сертификаты. Сертификат на проектирование. Получение сертификата для проектировщика. кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця, сертифікат інженера, строительная лицензия 2020, строительная лицензия 2020. Ліцензію на проектування скасували, отменили лицензии на проектирование.

Скасування будивельних лицензий.  Відновлення дії будівельних ліцензій

 

 

 

Сейчас на сайте

Сейчас 20 гостей онлайн